जाडोकोलागी भित्र भुवा भएको भाडा माज्ने पन्जा

gloves 2
यो पन्जामा भित्र भुवा भएकोले जाडोमा चिसो पानी चलाउंदा पनि हात न्यानो भईरहन्छ । बाहिर रबर भएकोले यो वाटर प्रुफ हुन्छ । यो पन्जा बिशेष गरि किचन मा भाडा माज्दा वा तरकारी पखाल्दा प्रयोग गरिन्छ । त्यसको साथै लुगा धुँदा ,घर सफा गर्दा ,बाथरुम सफा गर्दा ,मप लगाउँदा पनि प्रयोग गर्न सकिन्छ । यो पन्जा चिसो चलाउन पर्ने काम जस्तै मासु पसल ,कन्स्ट्रक्सनको काम ,प्लम्बिङ्ग ,पेंटिंग आदिमा पनि प्रयोग हुने गर्छ । जाडो मौसममा लामो समय चिसो पानी चलाउनु धेरै नै कष्टदायी हुन्छ तर यस पन्जाको प्रयोग गरेमा त्यो काम धेरै नै सजिलो हुन्छ । येदि तपाइहरु पनि यो पन्जा अर्डर गर्न चाहनु हुन्छ भने तल कमेन्टमा आफ्नो नाम ,नम्बर र डेलिभरी ठेगाना छोड्नुहोस अथवा हामीलाई कल गर्नुहोस ( 9804301777,9804301888,9804522000 ) वा हाम्रो फेसबुक पेजमा गएर मेसेज इनबक्स गर्नुहोस । हामी हजुरहरुले दिएको ठेगानामा सामान डेलिभरी गरिदिन्छौ । सामान डेलिभरी हुनको लागि ठाउँ हेरेर एक देखि तिन दिन सम्म लाग्नेछ ।

18 thoughts on “जाडोकोलागी भित्र भुवा भएको भाडा माज्ने पन्जा”

  1. mathi ko number haru ma phone nai lagdaina
    malai 1 set bhuwa wala gloves chaine
    Name: Nirajan Siwakoti
    Address: New Baneshwor(Day), Hattiban Lalitpur (after 6 pm)
    Phone: 9851040323

  2. I need two pairs of those around Nakkhu chowk, Lalitpur. At office 9am to 5 pm. Monday to Friday. Please deliver within these time. Thank you.

Leave a Reply